bilgi@atesoglusut.com

SİPARİŞ TAKİP
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Ateşoğlu Süt, 1997 yılında 2030 rakımda olan organik bir toprak altyapısına sahip Ardahan yöresinde kurulmuş büyük bir gıda fabrikasıdır.

En yüksek standartlardaki hijyen ve kaliteyi elde etmek için müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket etmiş ve bu ilke ile firmamımıza her geçen gün daha başarılı kılmıştır. Firmamızda son teknoloji ürünü makinelerin üretiminde %70 inek sütü kullanılmaktadır.

Ateşoğlu Süt, faaliyete başladığı günden bu güne kadar kaliteye olan hassasiyetiyle günde yaklaşık 15 ton peynir üretmektedir. Üretim sırasında üretimin her aşaması bilgisayar ortamında yapılmakta ve laboratuar kontrollleri ile denetlenmektedir.

Firmamız kullandığı bu yüksek teknoloji ile bölgenin sayılı tesisleri arasına girmeyi başarmıştır. Hijyeni ve kaliteyi hep ön planda tutan Ateşoğlu Süt, ürünlerin doğallığını ve damak tadına uygun lezzetiyle tüm Türkiye'nin tercih ettiği bir marka hâline gelmiş ve TSE belgeleri gibi sektörde bulunan firmaların haiz olması gereken belgeleri almaya hak kazanmıştır.

Hedefimiz, çalışanlarımızla her zaman en kaliteli üretimi gerekleştirmek ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

İnsanların yaşam kalitesini artıran, güvenilir, sağlıklı ve menşei belli süt ürünleri sunmaktır. Sahiplendiğimiz yaylalar kaynağını en verimli şekilde yönetip geliştirmek, sütün en iyi ve doğal haline ulaşmanın bir ayrıcalık olmasının önüne geçerek bu lezzet geleneğini tüm Türkiye'ye yaymaktır.

Vizyonumuz

Süt sektöründe doğallığı ve güvenilirliği aynı çatı altında toplayan lider şirketler arasında yer almaktır. Doğal coğrafyaların korunması ve doğru değerlendirilmesi açısından sektöre ilham kaynağı olacak sorumluluklar üstlenmek ve 2030 yılında Türkiye'nin ve bölge ülkelerinin bulunduğu 500 milyon kişilik coğrafyada, en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi olmaktır.